Bikeu współpracuje z Autostradą Wielkopolską

01 lip 2018

Podjęliśmy współpracę z Autostradą Wielkopolską w zakresie zorganizowania strategii komunikacyjnej. Nasze rozwiązania z zakresu obsługi klienta od dzisiaj będą dostępne dla użytkowników koncesyjnego odcinka autostrady A2.

Co dokładnie zorganizowaliśmy dla Autostrady Wielkopolskiej? Przede wszystkim jest to całodobowa infolinia, na której można dowiedzieć się o koszt przejazdu, zasady obowiązujące na Autostradzie, czy aktualne utrudnienia
i trwające remonty.

Kierowcy mogą też zgłaszać do nas awarie czy obiekty leżące na drodze, ponieważ infolinia ma stały kontakt z centrum zarządzania autostradą, które ma w swojej dyspozycji autostradowe patrole.

Oprócz tego obsługujemy też skrzynkę mailową, przekazując bardziej formalne zapytanie do odpowiednich działów i osób.

Nowością było zorganizowanie przez nas komunikacji również za pośrednictwem Twittera, na którym za pomocą zwięzłych wpisów informujemy zainteresowanych o aktualnych pracach utrzymaniowych i zdarzeniach na drodze, panujących warunkach i wytyczonych objazdach.

Współpraca podjęta z Autostradą Wielkopolską jest przykładem, że BikeU jest w stanie zorganizować skuteczną i adekwatną komunikację we wszystkich współczesnych kanałach.

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód...
- Albert Einstein