Zgierz - błyskawiczny rower miejski

16 sie 2018

Udało nam się udowodnić, na prośbę Urzędu Miejskiego w Zgierzu, że nasze rozwiązania rowerowe są skuteczne i łatwe w implementacji nawet wtedy, kiedy brakuje czasu.

Uruchomienie systemu rowerów miejskich nie jest łatwe. Wymaga zorganizowania całego systemu informatycznego do rejestracji użytkowników
i ich wpłat na rowerowe konta, przygotowania stacji oraz oczywiście rowerów. To wszystko musi być ze sobą skutecznie sprzęgnięte. Taka inicjatywa wymaga czasu, sporo czasu.

Firma BikeU jest jednak doświadczonym dostawcą rozwiązań z zakresu współdzielonej, rowerowej mobilności. Dlatego większość potrzebnych elementów mamy w gotowości. Kiedy Miasto Zgierz po nieudanym rozstrzygnięciu przetargu stanęło przed ryzykiem pozostawienia mieszkańców bez roweru miejskiego, zwróciło się do nas o pomoc w przygotowaniu tymczasowego zastępstwa.

W ten sposób przygotowaliśmy Zgierski Rower Miejski składający się z 4 stacji w kluczowych punktach miasta i 24 rowerów. Użytkownicy mogą liczyć na całodobową pomoc telefoniczną i mailową w języku polskim oraz angielskim.

Zgierski Rower miejski będzie działać od 16 sierpnia do 31 października bieżącego roku.

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód...
- Albert Einstein