KIELCE BIKE-EXPO

24 wrz 2015

W dniu 24.09.2015 roku odbyły się VI Międzynarodowe Targi Rowerów KIELCE BIKE-EXPO oraz Targi Motocykli, Skuterów KIELCE MOTO-EXPO.

Obie imprezy skupiły 250 wystawców z Australii, Bułgarii, Czech, Finlandii, Francji, Holandii, Litwy Niemiec, Słowacji, Słowenii, Tajwanu, Wielkiej Brytanii i Polski. Swoje stoiska miały także grupy wystawców z Włoch, Chin i Tajwanu. Liczba krajów oraz rynkowa pozycja prezentowanych na targach marek są najlepszym dowodem na to, że imprezy jednośladów w Targach Kielce to miejsce cenione przez profesjonalistów nie tylko z Polski czy Europy, ale także z całego świata.

Na tym wydarzeniu  nie mogło zabraknąć również firmy BikeU, która promowała systemy bezobsługowych  rowerów miejskich, jakie ostatnio cieszą się dużą popularnością, zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Pierwszy dzień targów zakończyła uroczysta gala wręczenia nagród. Za produkty prezentowane podczas wystaw przyznano wyróżnienia i medale Targów Kielce.

Firma BikeU została uhonorowana nagrodą specjalną, jaką jest „Wyróżnienie za elegancję i oryginalny styl wystąpienia targowego”.

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz się poruszać naprzód...
- Albert Einstein